SSS

Ürün, Teslimat, Ödeme ve İade ile ilgili sıkça sorulan soruları aşağıda inceleyerek soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.
koycegizbaldukkai1@gmail.com.

  • Sıkça Sorulan Sorular.

S.S.S

Acil yardım gerektiren bir sorununuz veya sorunuz varsa Müşteri Hizmetleri temsilcisiyle canlı sohbet etmek için aşağıdaki düğmeye tıklayabilirsiniz..

Eğer müsait değilsek, bize bir e-posta yazın; en kısa zaman içinde size geri döneceğiz!

Sıkça Sorulan Sorular.

Siparişleriniz ortalama 1-iş günü içerisinde hazırlanarak Köyceğiz'den kargoya teslim edilir ve ardından e-posta adresinize bir takip numarası gönderilir. Teslimat adresinin mesafesine göre kargo şirketi en geç 2 ila 4 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra size takip numarası gönderilecektir. Belirtilen adreste olmamanız ya da size ulaşılamaması durumunda siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen kargo şirketinin kontrolünde ilerlemektedir. Paketin teslim alınmaması durumunda siparişiniz Roarcraft'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Kredi Kartı (iyzico) Tüm ödemelerinizi kredi kartınızla ve dilerseniz 12 ay taksitle yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak güvenilir Iyzico altyapısını kullanıyoruz. Bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli banka altyapıları üzerinden işlem görür. Havale/EFT Ödeme Siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi "Havale/EFT" seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, toplam tutarı size iletilen IBAN hesabına transfer etmeniz yeterlidir.

Tatmin edici yanıtlar bulamadınız mı? İletişim desteği