Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen bize mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun.

İnternet Mağazasından yapılan siparişler için teslimat ücretleri nedir?

ücretsiz kargo

500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo dan yararlanabilirsiniz..

ücretli kargo

Türkiye’nin her bölgesine sabit fiyat ile gönderim. Standart kargo fiyatı:60 TL

Balceğiz Bal Dükkanı'nda hangi ödeme yöntemleri kabul edilir?
KREDI KARTI IYZICO Korumalı Alışveriş

Tüm kredi kartları ile çevrimiçi güvenli ödeme yapabilirsiniz.

IYZICO Korumalı Havale

Tüm bankalarda geçerli olmak üzere İyzico alt yapısı ile korumalı havale ve eft yapabilirsiniz.

Ödeme sonrası info@balcegizbaldukkani.com mail adresine ödeme yapıldı bilgisini göndermeniz siparişinizin işleme alınma sürecini hızlandıracaktır.

Teslimat ne kadar sürecek?

Hafta içi saat 16:00’a kadar, cumartesi günleri saat 13:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Siparişiniz bulunduğunuz adrese bağlı olarak gönderim sağlandıktan sonra ortalama 1 ila 3 iş günü içinde tarafınıza ulaşır. Kargo numaranız için kargo takip sayfasını kontrol edebilirsiniz. Kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde sipariş esnasında verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size ulaşılarak bilgi verilir. Bu nedenle iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru yazılmış olmasını önemle rica ederiz. Siparişleriniz Yurt İçi Kargo ile gönderilmektedir.

Balceğiz Bal Dükkanı'ndan alışveriş yapmak ne kadar güvenli? Verilerim korunuyor mu?

Tüm ödemelerinizi kredi kartınızla online olarak güven içerisinde yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak BBDK onaylı İyzico altyapısını kullanıyoruz. Tüm işlemlerinizi cep telefonunuza gelecek 3D güvenlik şifresi ile gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuza gelen güvenlik şifresi olmaksızın kredi kartınız üçüncü taraf herhangi bir kişi veya kurumlarca kullanılamaz. Bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür.

Sipariş verdikten sonra tam olarak ne olur?

Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra size takip numarası gönderilecektir. Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparisiniz en yakın Aras kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen kargo şubesinden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparisiniz Köyceğiz Bal Dükkanı’na iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Bize bir e-posta gönder