Propolisin çocuklar üzerinde faydaları – Balcegiz
İçeriğe atla

Musteri Servis +90 542 640 95 91

800 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Blog

Propolisin çocuklar üzerinde faydaları

Dilek Tosun 03 May 2024

Propolisin çocuklar üzerindeki faydaları şunlardır:

 1. Ağız ve boğaz enfeksiyonlarının tedavisi: Propolis, ağız ve boğaz enfeksiyonlarının tedavisinde etkilidir ve enfeksiyonların yayılmasını önleyebilir.
 2. Ağrı azaltma: Propolis ağrıların azaltılmasında kullanılabilir ve çocuklar için güvenli bir ağrı kesici olarak kullanılabilir.
 3. Diş ağrısının önlenmesi: Propolis, diş ağrılarının önlenebilmesinde kullanılabilir ve diş eti enfeksiyonlarının tedavisinde de etkilidir.
 4. Bağışıklık sistemini güçlendirme: Propolis, bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve vücuda antioksidan etkisi sağlar.
 5. Mantar enfeksiyonlarının tedavisi: Propolis, mantar enfeksiyonlarının tedavisinde etkilidir ve enfeksiyonların yayılmasını önler.
 6. Alerjik reaksiyonların tedavisi: Propolis, alerjik reaksiyonların tedavisinde etkilidir ve özellikle hapşırma, burun akıntısı gibi alerjik reaksiyonların semptomlarını azaltabilir.
 7. Cildi besleme ve iyileştirme: Propolis, cildi besleyebilir ve cildin iyileşmesini hızlandırabilir. Çocukların cildi daha hassas olduğundan, propolis kullanımı öncesinde doktorunuzdan tavsiyeyi almanız önerilir.
 8. Bağırsak enfeksiyonlarının tedavisi: Propolis, bağırsak enfeksiyonlarının tedavisinde etkilidir ve enfeksiyonların yayılmasını önleyebilir.
 9. Sinüzit tedavisi: Propolis, sinüzit tedavisinde etkilidir ve burun tıkanıklığı ve sinüzit semptomlarını azaltabilir.
 10. Antiviral etkisi: Propolis, antiviral etkisi olan bir maddedir ve çocuklar için güvenli bir antiviral tedavi olarak kullanılabilir.

  Bu faydalar, propolisin uygun dozda kullanılması ile görülebilir. Propolisin çocuklar için uygun dozlama şekli doktorunuz tarafından belirlenebilir ve propolisin kullanımı öncesinde doktorunuzdan tavsiyeyi almanız önerilir.

  930 x 520px

  SPRING SUMMER LOOKBOOK

  Sample Block Quote

  Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis.

  Sample Paragraph Text

  Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis nec danos dui. Cras suscipit quam et turpis eleifend vitae malesuada magna congue. Damus id ullamcorper neque. Sed vitae mi a mi pretium aliquet ac sed elitos. Pellentesque nulla eros accumsan quis justo at tincidunt lobortis deli denimes, suspendisse vestibulum lectus in lectus volutpate.

  Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

  Görünümü satın al

  Back In Stock Notification
  this is just a warning
  Sepetim
  0 Ürünler